Kontakt - KoupitZelenePotraviny.ZelenyObchod.cz

Pokud Vás zaujaly zelené potraviny nebo některý z doplňkových produktů, chcete si je objednat nebo chcete více informací, bez obav zavolejte, pošlete SMS nebo email, popř. nás kontaktujte na skype, ICQ. Nezapomeňte uvést jméno, telefon, emailovou adresu a také poštovní adresu, abychom mohli objednávku potvrdit a také odeslat.

Odesláním dotazu/objednávky přes formulář, košík, SMS, telefonicky, ICQ a skype souhlasíte s Obchodními podmínkami. Na Vaše zaslané dotazy Vám odpovíme v co nejkratším možném termínu, taktéž objednávku potvrdíme obratem.

To co jste si tady přečetli o zelených potravinách, také můžete dostat a dostanete. Děkujeme Vám za Váš zájem o zelené potraviny.


Zelený obchod, s.r.o.
Gallašova 4
Brno 639 00
IČ: 29269601 DIČ: CZ29269601
Firma je vedena v OR, vedeného KS v Brně, oddíl C, vložka 69707

Kontaktní adresa:
Lipská 4
Brno - Žabovřesky
49°13'8.662"N, 16°34'41.728"E

Bc. Petr Hornišer mobil: +420 608 841 888, skype: pan.pete, ICQ: 112588696


Každá objednávka bude potvrzena emailem a/nebo telefonicky - tedy dovíte se přesně kolik zaplatíte a za co. Bez potvrzení nebude objednávka odeslána.

Pokud od nás neobdržíte odpověď do 2 pracovních dnů, Vaši zprávu jsme prostě nedostali, ani technika není dokonalá. Zkuste napsat klasický email nebo zavolat. Díky

Kontaktní formulář

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

EN   DE   FR   IT

Affiliate

TOPlist